Golden Rose Smooth & Shine Hair Care Oil

450ден

Масло за нега на коса внесено со органско масло од арган, масло од авокадо и витамин Е, за длабоко негување и мазност на косата. Формулата на производот обезбедува мекост, сјај и контрола на пржењето без маснотии.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190487270 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X