Golden Rose 3D Fantastic Lash Mascara

245ден

Дава волумен, екстремна должина и полни трепки со заоблени трепки со облекување на секоја трепка посебно благодарение на иновативната формула и флексибилната гумена четка.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190067601 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X