Golden Rose Cat Walk Mascara

160ден

Специјално дизајнираната еластична уникатна четка обезбедува совршен полн волумен и дефинирани трепки со одлична длабока црна завршница.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190068677 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X