Golden Rose Endless Lashes Mascara

285ден

Ултра црна и веганска маскара со формула која ги премачкува трепките со уникатна екстра голема еластомерна четка. Им дава должина на трепките со само неколку потези. Повторете за да создадете поголем волумен, должина и подигнати ултра црни трепки. Создава совршено дефинирани трепки за драматичен изглед во текот на целиот ден.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190440930 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X