Golden Rose Essential High Definition Lift Up & Great Volume Mascara

170ден

Иновативната формула, тенка и флексибилна гумена четка на оваа маскара ги дефинира, волуменизира и подигнува трепките, притоа премачкувајќи ја секоја трепка една по една без згрутчување.

Создава дефинирани и волуменизирани трепки за прекрасен изглед.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070601 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X