Golden Rose City Style Face & Eye Palette

695ден

Палета за лице и очи City Style со 1 руменило, 1 бронзер и 1 хајлајтер и 9 сенки за очи со мат, бисерни и сјајни завршетоци.

Двете палети Warm Nude и Smokey имаат компатибилни опции за нијанси за совршена шминка за очи и лице. Долготрајната и моќно пигментирана формула лесно се лизга по што е погодна за сите тонови на кожа. За шармантна шминка се што ви треба е во овие палети.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , , Бренд:

Specification

Опции

1 Warm Nude, 2 Smokey

Information

X