Golden Rose Cat’s Eyeliner

160ден

Tуш за очи Cat’s Eyes создава прецизна контура околу линијата на трепките и дава драматичен изглед на очите со својата мат и интензивна боја.

Неговата водоотпорна формула нема да се размачка или размачка и останува долги часови. Лесно се нанесува тенка колку што сакате со нејзината квалификувана и мека четка.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190069551 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X