Golden Rose Essential Great Curl & Volume Mascara

170ден

Оваа маскара им дава одличен ефект на виткање, волумен и дефиниција на правите трепки со својата специјално заоблена четка и иновативна формула.

Создава совршено завиткани, подигнати и дебели трепки за атрактивен изглед во текот на целиот ден.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070618 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X