Golden Rose Dramatic Lashes Night Black Mascara

245ден

Ова е нова маскара која дава моментално целосен волумен, должина и прецизно раздвојување на трепките.

Неговата ултра црна текстура и новата гумена четка ги прави трепките совршено дефинирани, целосно волуменски, издолжени и подигнати за драматичен изглед. Содржи специјален комплекс, активен за нега на трепките кој обезбедува заштита и негување на трепките. Создава поцелосен изглед на трепките цел ден!

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190965426 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X