Golden Rose BB Cream Beauty Balm

495ден

И дава на кожата здрав сјај со својата лесна текстура, лесна за нанесување. Измазнува со тонот на кожата. Обезбедува хидратација на кожата во текот на денот. Ја прикрива појавата на несовршености на кожата. Со SPF 25 (UVA/UVB) за заштита на вашата кожа од штетните сончеви зраци. Содржи антиоксиданс витамин Е. Без масло, без додадени парабени. Нанесете на исчистена кожа. Може да се користи со или без навлажнувач. Нанесете два слоја за да ја зголемите покриеноста.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1 Light, 2 Fair, 3 Natural, 4 Medium, 5 Medium Plus, 6 Dark

Information

X