Golden Rose Essential Full Volume & Length Intense Mascara

170ден

Оваа маскара им дава целосен волумен, должина и интензивна црна боја на трепките.

Има уникатна гумена четка и напредна кремаста текстура што го олеснува нанесувањето, прецизно ја премачкува секоја трепка и создава ултра волуменизирани, долги, интензивни црни трепки. Совршена маскара за гламурозни очи и привлечен изглед во текот на целиот ден.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070595 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X