Golden Rose Essential Waterproof Mascara

170ден

Оваа напредна водоотпорна формула им дава спектакуларен волуменски ефект и дефиниција на трепките во текот на целиот ден.

Има совршена флексибилна четка која се лизга преку трепките за да ги премачка една по една. Можете да го носите додека се занимавате со спорт и пливање. Лесно отстранете со двофазен отстранувач на шминка за очи.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190070687 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X