Golden Rose Brow Color Tinted Eyebrow Mascara

215ден

Маскарата за веѓи во боја на веѓите е комбинација од крем и гел без напор ги дефинира, обликува и нијансира веѓите за носење со природен изглед со текстура брзо сушење.

Специјалната формула со вметнати влакна ги подобрува веѓите и дава елегантен структуриран изглед на веѓите без лупење и згрутчување. Им дава на вашите очи експресивен и драматичен изглед.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , , Бренд:

Specification

Опции

2, 3, 4, 5, 6, 7

Information

X