Golden Rose Brow Fixing Gel Brow & Lash Mascara

245ден

Проѕирната маскара Golden Rose Brow & Lash ги поставува веѓите, ги подигнува и дефинира трепките со уникатна четка со влакна.

Веганска и нелеплива формула содржи биотин, провитамин Б5 и амино киселини кои треба да ги регенерираат, негуваат и дадат сјај на веѓите. На трепките им дава заштита на основен слој.

Употреба: За стилизирани веѓи, четкајте ги веѓите следејќи ја насоката во која косата природно расте; За дефинирани трепки, како чиста маскара нанесете на чисти трепки од коренот до врвовите.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190440848 Категории:, , , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X