Golden Rose Contour Crayon

155ден

Contour Crayon совршен за дефинирање и рафинирање на цртите на лицето. Контурирајте која било форма на лице за да создадете подефиниран изглед. Содржи витамин Е.

Употреба: Нанесете го на гола кожа или подлога за да додадете контура на областите. Нежно измешајте со прсти или четка за коректор.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

21, 22, 23

Information

X