Golden Rose City Style Mascara

160ден

Иновативна формула која им дава мега волумен и должина на трепките. Нејзината двострана флексибилна четка, се витка, одвојува и создава мега волумен и ултра црни трепки.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190068660 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X