Golden Rose Color Sensation Lipgloss

225ден

Создава ултра сјаен совршен финиш на вашите усни во текот на денот со лесното чувство и нелеплива формула. Лесно се нанесува со мек флексибилен апликатор и мазна текстура; давајќи совршено изедначена завршница.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120, 121, 124, 127, 130, 131, 132, 133, 134, 135

Information

X