Golden Rose Contour Powder Kit

375ден

Ексклузивна палета на контури со три нијанси за дефинирање, бронзирање и истакнување на вашиот тен. Комплетот за контурна пудра е дизајниран да ги обликува и дефинира карактеристиките на лицето за да создаде изглед со автентична димензионалност.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190120818 Категории:, , , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X