Golden Rose Waterproof Automatic Eyeliner

235ден

Нe треба да ги острите. Можете совршено да ја завршите вашата шминка благодарение на водоотпорната и мазна формула која ви помага за лесно и мазно нанесување и долготрајна шминка.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4, 5, 8, 10

Information

X