Golden Rose Volume Eyeliner

140ден

Ја комплетира шминката на вашите очи и ви дава мистериозен и длабок поглед. Лесно се нанесува во многу тенки линии со својата специјална и супер квалитетна четка. Многу брзо се суши.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190198596 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X