Golden Rose Velvet Matte Lipstick

205ден

Создава мат кадифена завршница на усните со својата високо пигментирана формула и долготрајно носење. Непречено лизга, ги храни и хидрира вашите усни благодарение на хидратантниот агенс и витаминот Е во формулата. Формулацијата е без парабен и дерматолошки тестирана.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 30, 31, 32, 34, 35, 38, 39

Information

X