Golden Rose UV Led Lamp

3.500ден

УВ LED ламбата за нокти е лесна за употреба: заштедете време за процесот на стврднување со 48W и 5 различни мултифункционални тајмери.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X