Golden Rose UV Gel Base Coat

295ден

Golden Rose UV Gel Base Coat, т.е. основа за хибриден лак, обезбедува издржливост на маникирот. Ја има вистинската густина и е опремена со удобна четка, која обезбедува непроблематична и лесна употреба на козметиката. Остава дисперзивен слој, па ја зголемува адхезијата на лакот.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190487294 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X