Golden Rose Collagen Boost Shampoo 430ml

185ден

Нежно ја прочистува косата. Формулата содржи колаген од багрем, органско масло од арган и провитамин Б5 (пантенол) кои помагаат да се остави косата навлажнета, ревитализирана и со нахрането чувство. Помага во заштитата на бојата и косата за да изгледаат поздраво и посјајно.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190440978 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X