Golden Rose Up To 24 Hours Stay Foundation

770ден

Лесна, целосна покриеност и деми-мат подлога која трае до 24 часа. Водоотпорната формула е збогатена со витамин Е, путер од авокадо и навлажнувачки комплекс за да обезбеди хидрирано чувство без сувост. Тенот изгледа мазен и совршено дури и во текот на целиот ден. Содржи SPF 15 за да ја заштити вашата кожа од штетните сончеви зраци. Достапен во 15 нијанси.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 3, 4, 5, 8, 10, 12

Information

X