Golden Rose Strobing Highlighter Palette

660ден

Оваа палета е дизајнирана да го погоди вашето лице за стробиг изглед со своите 3 светкави и светкави универзални нијанси.

Создава блескав осветлен финиш со својата свиленкаста мека и треперлива ефектна формула на лицето и деколтето. Може да се нанесе самостојно или преку шминката за совршен блескав тен. Користете влажно или суво за да го постигнете посакуваниот сјај.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190965914 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X