Golden Rose Soft & Matte Creamy Lipcolor

305ден

Создава мат, мек финиш на усните со целосна покриеност, долготрајна и бестежинска формула.

Иновативната формула што не се суши се применува непречено и лесно, ги одржува вашите усни еластични и навлажнети, осигурувајќи дека бојата не избледува или пука. Формулиран со омекнувачки и навлажнувачки масло од јојоба и авокадо.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 120

Information

X