Golden Rose Soft Color Pearl Mono Eyeshadow

165ден

Иновативна мека и мазна текстура која дава мат, бисерна и светкава завршница со високо пигментирана формула која долго се носи. Не се тутка и трае долго време со широк избор на нијанси со три различни облоги.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 81, 82, 83, 85, 86, 87

Information

X