Golden Rose Smoky Effect Eye Pencil

255ден

Овој молив за очи е практично и лесно се нанесува со својот мек врв. Може да се нанесува во внатрешноста на окото.

Може да го користите апликаторот за сунѓер за да го раширите моливот за очи за да дадете ефект на шминка за зачадени очи.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

Dark Brown, Deep Black

Information

X