Golden Rose Smokey Lashes Mascara

245ден

Маскара која додава волумен и полнота на трепките благодарение на совршената комбинација на иновативна формула отпорна на дамки, формула за брзо сушење и уникатната четка со меки влакна.

Ги дефинира трепките со интензивна црна боја и создава драматичен изглед за совршена шминка за очи.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190122409 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X