Golden Rose Smart Liner Matte & Intense Black Eyeliner

245ден

Овој ајлајнер лесно се лизга на очните капаци за мазни, прецизни и дефинирани линии.

Неговата високо пигментирана црна формула содржи путер од јојоба, брзо се суши, не се размачка и создава интензивен мат црн финиш за драматичен изглед.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190965396 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X