Golden Rose Silicone Make-Up Sponge

245ден

Силиконски сунѓер од новата генерација дизајниран за лесно нанесување на течни и кремасти производи за шминка без да впие никаков производ во сунѓерчето. Земете малку производ и употребете го со кружни движења, допрете повеќепати за да се измеша. По употребата, измијте се со благ сапун и исплакнете со топла вода, исушете ги и чувајте ги.

Распродадено

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190122522 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X