Golden Rose Satin Smoothing Fluid Foundation

475ден

Долготрајна подлога која обезбедува цел ден ефект и измазнување со природен изглед. Има органски филтри за заштита од сонце и содржи витамин Е познат како хранлив и антиоксиданс. Ја заштитува вашата кожа од штетни сончеви зраци со заштитен фактор 15.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

21, 22, 23, 24, 27, 28, 29, 34, 35

Information

X