Golden Rose Dipliner

175ден

Овој течен ајлајнер лесно се нанесува со својата практична четка. Создава длабок и мистериозен поглед со својата богата боја, трајна и брзо сува текстура.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190198831 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X