Golden Rose Satin Lipstick

215ден

Кремаст сатенски кармин лесно се лизга на усните со својата мека, кремаста и сатенска завршна формула која содржи витамин Е.

Обезбедува целосна покриеност додека ги остава усните еластични и навлажнети со своите шармантни бои долги часови.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27

Information

X