Golden Rose Round Face Brush

295ден

Кружна четка со рамен врв што се користи за лесни апликации за сите течни и кремасти подлоги и пудри за да се создадат меки слоеви.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190069568 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X