Golden Rose Blending Sponge

285ден

Ново дизајнираното сунѓерче помага во мешањето на производите за шминка, давајќи беспрекорен, професионален финиш на вашата кожа. Употребете влажно или суво.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190120757 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X