Golden Rose Quattro Eyeshadow Palette

455ден

Создава софистициран изглед со специјално дизајнирани 4 нијанси за очи и финиши кои се движат од светкави, бисерни, мат и сатен.

Секоја палета на сенки има четири разновидни, совршено усогласени нијанси за носење сами или заедно во различни комбинации. Темните нијанси создаваат подраматичен изглед, посветлите нијанси за поприроден изглед, а светкавите бои за впечатлив изглед на шминката на очите.

Меките и свилени формули даваат ултра богата боја за беспрекорна, гламурозна шминка за очи која трае цел ден.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , , Бренд:

Specification

Опции

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Information

X