Golden Rose Purifying Cleansing Gel

360ден

Нежно го чисти вашето лице, ја отстранува шминката и остава меко чувство.

Микромонистите од јојоба ја ексфолираат површината на мртвата кожа и помагаат во растворање на маслото, нечистотијата и загадувачите кои ги затнуваат порите. Збогатен со цинк PCA и витамини А и Е.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190120566 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X