Golden Rose Purify & Hydrate Shampoo 430ml

185ден

Нежно ја чисти и ги отстранува нечистотиите од вашата коса. Формулата е надополнета со екстракт од бела коприва, гел од алое вера и провитамин Б5 (пантенол) познати кои помагаат во негување, прочистување и волумен на косата, а истовремено помагаат за хидратантно чувство на скалпот и прамените, за освежен, сјаен и здрав изглед на косата.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190441005 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X