Golden Rose Professional Palette Eyeshadow

320ден

Професионалната палета на сенки за очи создава совршена нијанса по ваш избор на очните капаци со својата свилена текстура и специјален апликатор. Нијансите се идеални за комплетирање на совршената шминка за очи.

Распродадено

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190071011 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X