Golden Rose Prime & Prep Lipstick Base

225ден

Ги измазнува и подготвува усните за долготрајна шминка. Ја подобрува бојата на шминката за усни и го зголемува задржувањето на карминот. Збогатен со Maxi-LipTM кој промовира синтеза на колаген, го зголемува волуменот на усните. Содржи навлажнувачи и витамин Е.

Употреба: Нанесете на усните и почекајте неколку минути пред да нанесете кармин. Може да се користи и самостојно за природен изглед.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190121488 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X