Golden Rose Pressed Powder

475ден

Ова е нова пресувана пудра, дава добра покривност без чувство на сувост и создава беспрекорен и мазен изглед на вашата кожа со лесно нанесување. Содржи УВ заштита SPF15 и антиоксиданс Витамин Е и А за заштита на кожата и дава совршен мат финиш и свилен изглед на вашата кожа во текот на целиот ден.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

101 Ivory, 102 Natural, 103 Nude, 104 Natural Rose, 105 Soft Beige, 106 Beige, 107 Soft Honey, 108 Dark Beige, 110 Soft Caramel

Information

X