Golden Rose Powder Blush

365ден

Ова е уникатно руменило; им дава на вашите образи сјаен ефект и носи здрав сјај на лицето. Неговата свиленкаста, мазна и долготрајна текстура обезбедува лесно нанесување на беспрекорна боја. Има широк спектар на бои од природни до светли и драматични бои кои одговараат на сите тонови на кожа и шминка.

Clear
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: N/A Категории:, , Бренд:

Specification

Опции

7 Tan Glow, 8 Coral Rose, 10 Peach Glaze, 13 Coral, 14 Soft Peach, 15 Pink Kiss, 16 Russet, 17 Desire Pink

Information

X