Golden Rose Perfect Lashes Ultra Volume X4 Mascara

160ден

Им дава 4 пати дополнителен волумен на тенките трепки и им дава погуст и подолг изглед. Оваа специјално формулирана маскара им дава 4 пати дополнителен волумен на трепките.

Ги раздвојува со својата специјална четка без никакво лепење, ги покрива трепките од коренот до врвот и им помага на тенките трепки да изгледаат подолги и волуменозни.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190066543 Категории:, , , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X