Golden Rose Perfect Lashes Super Volume & Lengthening Mascara

160ден

Специјално развиена маскара за тенките и кратки трепки да изгледаат подолго и обемно.

Извонредно ги издолжува и обликува трепките. Исто така, им помага на трепките да изгледаат погусти и подолги со волуменски ефект.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190066475 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X