Golden Rose Perfect Lashes Multivitamin Transparent Mascara

160ден

Ги храни трепките и им дава природен и свеж изглед. Оваа специјално формулирана маскара им дава природен сјај на трепките.

Малите витамински топчиња во формулата ги негуваат и штитат трепките со витамин А, Е и провитамин Б5.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190066505 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X