Golden Rose Perfect Lashes Blue Mascara

160ден

Специјалната формула создава совршени сини трепки со своите специјални сини пигменти во формулата, дава издолжен и обемен изглед.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190066529 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X