Golden Rose Perfect Lashes Black Eyeliner

160ден

Може да се нанесе колку што сакате тенко со својата квалитетна и специјална четка.

Овој брзо сув и долготраен формулиран молив за очи ви помага совршено да ја завршите шминката и создава длабок и мистериозен изглед.

На залиха

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190066673 Категории:, , Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X