Golden Rose Oval Brush Liner

99ден

Оваа мека четка во овален стил помага да се создадат линии со средна големина за нанесување ајлајнер на горните и долните линии на трепките. Неговите меки синтетички влакна помагаат за непречено нанесување.

Распродадено

Add to Wishlist
Add to Wishlist
Шифра: 8691190121259 Категории:, Бренд:

Достапност

   Главен магацин
   Скопје, ГТЦ
   Скопје, City Mall
   Скопје, East Gate Mall
   Скопје, Т.Ц. Бисер
   Тетово, Центар
   Тетово, REM Mall
   Охрид
   Кавадарци
X